Jsme tu pro vás

On-line formulář tech. podpory

CZ manuál V-Ray for SketchUp

(+420) 585 227 272

v pracovní dny od 9:00 - 17:00

Vzdálený přístup

zdarma pomocí programu Teamviewer
stáhnout Teamviewer Quick Support

Technická podpora zdarma

Zákazníkům poskytujeme zdarma technickou podporu, týkající se případných problémů s instalací či nefunkčností software V-Ray.

kontaktuje naši tech. podporu ›

Školení, 3D na zakázku

Využijte našich dalších služeb, jako jsou školení či tvorba 3D vizualizací a animací na zakázku. Poradíme Vám také s případným výběrem hardware pro V-Ray.

nabídka školení ›      3D na zakázku ›

Odpovědi na často kladené dotazy

Licencování

Jak funguje on-line licenční server

Platí pouze pro produkty V-Ray Premium a Enterprise

Tento způsob ověřování licence je standardně nabízen k licencím V-Ray Premium a Enterprise.
V-Ray Premium a Enterprise je dodáván formou plovoucí licence, s nutností využívání licenčního serveru V-Ray, zajišťujícího distribuci licence (licenční server je součástí instalace V-Ray). Při každém spuštění pluginu V-Ray i v průběhu práce s ním se neustále on-line ověřuje platnost licence. A to nejen licence pluginu V-Ray, ale také licence/cí RenderNode v případě spuštění renderu, nebo rozložení výpočtů na více strojů. Po ukončení práce s V-Ray je poté licence ihned k dispozici pro využití jiným uživatelem na jiném počítači.
Pro použití na cestách nebo v situacích s omezeným přístupem k internetu je k dispozici uživateli funkce předem v administračním portálu přidělit licenci danému počítači pro offline použití na dobu až 14 dnů.

Přechod z USB klíče na on-line licencování

Týká se POUZE licencí verze V-Ray v minulosti zakoupených na USB donglu

Stávající zákazníci, kteří využívají licenci verze V-Ray ještě na USB klíči a chtějí UPGRADOVAT na současnou verzi V-Ray v trvalé licenci (je-li pro jejich produkt nabízeno), si musí nejdříve obsah donglu (veškeré licence na donglu zapsané) převést z USB donglu do svého online účtu. Teprve poté je možné pořídit upgrade na aktuální verzi.
Převod si každý zákazník provádí sám, přímo v licenčním serveru volbou Transfer licence. Popis na stránkách výrobce >>

POZOR - převod je jednorázový, jednosměrný a NEVRATNÝ, přesune VEŠKERÉ licence uložené na donglu do online účtu a dongle zneplatní. Po převedení licencí již NENÍ možné vrátit licenci/ce zpět na USB klíč.

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit s čímkoliv ohledně V-Ray? Jsme Vám k dispozici.

kontaktujte nás