V-Ray software pro školy

V-Ray pro studenty a učitele

Licence pro studenty a učitele

Licence určeny pro individuální použití studenty a učitely, status je třeba vždy doložit:

  • pro vyřízení studentské licence je nutno doložit status studenta denního studia na škole registrované MŠMT (ofocená ISIC karta z obou stran nebo potvrzení o studiu) v průběhu kompletace objednávky. Fakturace je možná pouze na dotyčnou osobu.
  • pro vyučující je nabízena zcela zdarma. Licence je k dispozici pouze přímo online na stránkách výrobce po vyplnění odpovídajícího formuláře a doložení potvrzení o statusu vyučujícího.

Každý jeden student/učitel má možnost pořídit pouze jednu student/teacher licenci V-Ray.
Licence jsou časově omezené, je možné je poté prodloužit na další období, opět po předloužení aktuálního potvrzení statusu studenta/učitele. Použití licencí je vázáno pouze pro účely samostudia - v žádném případě je nelze používat na komerční činnost.
Studentské/učitelské licence nejsou určeny pro instalace na školách. K tomuto účelu slouží speciální EDU licence pro výuku na školách.

sada V-Ray pro studenty/učitele

Kompletní sady všech produktů Chaos. V-Ray pro devíti 3D aplikací, dále Chaos Phoenix, Chaos Vantage, Chaos Player, přístup ke knihovně materiálů Chaos Scans, a knihovně 3D objektů Chaos Cosmos.

POUZE ROČNÍ LICENCE!  Licencování formou on-line účtu - licence k dispozici v účtu uživatele, pro funkčnost je vyžadován přístup k internetu pro kontrolu licence (alternativně možnost přidělení jednomu konkrétnímu počítači na dobu až 14 dnů pro offlinové využití).

  • sada V-Ray pro STUDENTY, licence na 12 měsíců: 3 824 Kč včetně DPH / € 162 s DPH na 12 měsíců
  • sada V-Ray pro UČITELE, licence na 12 měsíců: ZCELA ZDARMA  - Podat žádost online

Přehled cen a objednávky


Pro školy

Cenově zvýhodněné licence V-Ray jsou k dispozici také pro školy. Naučte studenty během studia ovládat V-Ray na profesionální úrovni a zvyšte jejich šance na uplatnění!

Více o EDU licencích