V-Ray software pro školy

V-Ray pro studenty a učitele

Licence pro školy

licence určeny pro výuku V-Ray na školách. Minimální počet zakoupených licencí je 6, další licence je možné poté dokupovat již po jednotlivých kusech. Při nákupu 15 a více licencí V-Ray je nabízena sleva 10%, při zakoupení 30 a více licencí pak 20% za každou licenci. Po technické stránce program neobsahuje žádná omezení a instalace jsou shodné s ostatními typy licencí.

Použití EDU licencí je vázáno POUZE na výukové účely a potřeby školy - v žádném případě je NELZE používat na komerční činnost. EDU licence nejsou určeny pro individuální instalace na soukromé počítače učitelů nebo studentů. K tomuto účelu jsou nabízeny speciální licence pro studenty a učitele.

sada V-Ray - EDU sada

Kompletní sady všech produktů Chaos. V-Ray pro devíti 3D aplikací, dále Chaos Phoenix, Chaos Vantage, Chaos Player, přístup ke knihovně materiálů Chaos Scans, a knihovně 3D objektů Chaos Cosmos.

POUZE FORMOU ROČNÍ a TŘÍLETÉ LICENCE! Školní licence jsou v nabídce od minimálního počtu 6 licencí.
Pro funkčnost licence je vyžadován přístup k internetu při každém spuštění V-Ray, pro online kontrolu licencí.

  • Chaos V-Ray, základní sada 6 ročních školních licencí: 22 954 Kč včetně DPH / € 973 s DPH na 12 měsíců
  • každá další roční licence 3 824 Kč včetně DPH / € 162 s DPH na 12 měsíců

Přehled cen a objednávky


Pro studenty

Cenově zvýhodněné licence V-Ray jsou k dispozici také pro studenty. Naučte se během studia ovládat V-Ray na profesionální úrovni a zvyšte svoje šance uplatnění!

Pro učitele

Pro vyučující jsou licence nabízeny zcela zdarma. K dispozici po vyplnění odpovídajícího formuláře a doložení potvrzení o statusu vyučujícího, přímo online na stránkách výrobce.

Více o Student/Teacher licencích