učebna Praha

Školení a konzultace

Řada námi dodávaných softwarových produktů obsahuje neuvěřitelné možství funkcí a nástrojů, s jejichž pomocí se můžete pustit i do těch nejnáročnějších projektů. Ovšem jen tehdy, pokud je perfektně ovládáte a rozumíte i použitým technologiím. Proto přicházíme s nabídkou různých typů školení a výukových materiálů, díky kterým můžete začít pracovat s nejnovějším software od nás v rekordně krátké době.

Firmy


  Školení na produkt

prezenční
(učebna Praha, učebna Olomouc nebo u zákazníka)

on-line *
 

V-Ray V-Ray pro SketchUp ( POPIS OBSAHU ŠKOLENÍ › )    
V-Ray V-Ray for 3ds max    
V-Ray V-Ray for CINEMA 4D na dotaz  
V-Ray V-Ray for Rhino na dotaz  

* On-line školení jsou určena k kratším konzultacím v délce do cca. 2 hodin a spíše pro již mírně pokročilejší uživatele, kteří se chtějí doučit jen konkrétní věci. Cena za on-line školení se stanovuje dle náročnosti požadavků po dohodě se školitelem.

Přehled aktuálně vypsaných skupinových školení

V níže uvedených termínech pořádáme skupinová školení, týkající se programu VRAY. Školení probíhají v našich učebnách v Praze nebo Olomouci, kde má každý účastník přístup k PC a potřebnému software. Maximální počet účastníků v učebně je 2. Cena za jednodenní školení (8 vyučovacích hodin) pro jednu osobu je od 3.200 Kč bez DPH (3.872 Kč s DPH).

 Termín  Název kurzu Volných míst Místo  
23.05.2017VRAY pro SketchUp základy práce5Praha Žižkovinfo a objednávka »

Nevyhovuje Vám některý z nabízených termínů? Nebo máte zájem o některé našich dalších školení, vypsaných níže? Vyplňte prosím nezávaznou poptávku školení a my Vás budeme informovat.

Nezávazná poptávka školení V-Ray

Pokud máte zájem o školení k vybraným produktům V-Ray, vyplňte prosím níže uvedený formulář a nezapomeňte prosím zmínit, co konkrétně byste se chtěli naučit. Na základě vašeho požadavku zpracujeme nabídku včetně ceny. Cena školení může být velice různá podle obsahu, místa a délky školení.

Máte zájem o školení na V-Ray pro SketchUp? Podívejte se na podrobnější informace ›


  1. Zde prosím napište dotazy, týkající se školení. Max. 1000 znaků. Zbývá .

  2. Opište prosím znaky, které vidíte na obrázku níže.

     
 Položky označené | musí být vyplněny.

Probíhá odesílání formuláře, prosíme čekejte